• پروژکتور دفنی

  پروژکتور دفنی

  پروژکتور دفنی طراحی شده در رایان فرایند در انواع و سایزهای متنوع ارائه می گردد. جنس پروژکتورهای دفنی تمام استیل، آلومینیوم رنگ الکترواستاتیک و یا ترکیبی از این دو می باشد. پروژکتورهای دفنی LED از بهترین مواد اولیه ساخته شده است تا در شرایط سخت نصب از استحکام آن کاسته نشود.

 • پروژکتور درختی

  پروژکتور درختی

  پرژکتور درختی طراحی شده در رایان فرایند قابل استفاده در نورپردازی درختان، بوته ها و یا موارد مشابه می باشد. پروژکتور های درختی در دو نوع ارائه شده است. قابلیت تنظیم نور، رنگ الکترواستاتیک با کیفیت بالا، جنس بدنه آلومینیوم و استفاده از LED ها و با کیفیت بالا، از جمله خصوصیات پروژکتور درختی می باشد.

 • پروژکتور آبنمایی

  پروژکتور آبنمایی

  پروژکتور آبنما طراحی شده در رایان فرایند در انواع و سایزها و رنگ های متنوع ارائه می گردد. جنس پروژکتورهای آبنمایی تمام استیل، آلومینیوم رنگ الکترواستاتیک و یا ترکیبی از این دو می باشد. پروژکتورهای آبنمایی LED از بهترین مواد اولیه ساخته شده است تا در شرایط سخت نصب از استحکام آن کاسته نشود.

 • پروژکتور والواشر

  پروژکتور وال واشر

  پروژکتور وال واشر LED طراحی شده در رایان فرایند قابل استفاده در نورپردازی دیواره ها، ستون ها و یا موارد مشابه می باشد. جنس پرژکتورهای وال واشر تمام استیل، آلومینیوم رنگ الکترواستاتیک و یا ترکیبی از این دو می باشد. پروژکتور والواشر در سایزها و رنگ های مختلف ارائه شده است که در از بهترین مواد اولیه استفاده شده است.